Olympiáda zo slovenského jazyka a literatúry – krajské kolo

Napriek tomu, že školstvo s celou spoločnosťou prežíva ťažké časy, dňa 12. 02. 2021 sme sa zúčastnili krajského kola  Olympiády zo slovenského jazyka a literatúry. Našu školu reprezentovali dve žiačky: Laura Bačíková – II. B trieda – kategória B a Michaela Horváthová – III. B trieda – kategória A.
V domácich podmienkach, v rámci dištančného vzdelávania, našu školu veľmi dôstojne reprezentovali a hoci sa v celkovom poradí neumiestnili na poprednom mieste, ich záujem a zanietenosť sú príkladom toho, že aj súťaž on-line formou je kreatívna a obohacujúca.
Dievčatám aktívne pomáhali ich vyučujúce slovenského jazyka a literatúry: PaedDr. Michaela Olleríny Dobrotková a PhDr. Erika Szárazová.

Obom žiačkam veľmi pekne ďakujeme za účasť a spoluprácu.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *