ORGANIZAČNÝ OZNAM riaditeľky školy

V pondelok 10. januára 2022 sa budú prezenčne vzdelávať všetci žiaci školy. Od tohto termínu sa škola bude opäť riadiť manuálom – ŠKOLSKÝ SEMAFOR verzia 1.6.

Žiaci majú možnosť pred nástupom do školy využiť AG samotest, aj zaočkovaní a aj tí, ktorí prekonali ochorenie COVID-19. Pre účely domáceho samotestovania žiaci využijú samotesty zo školy, distribuované žiakom v mesiaci december 2021.

Dodávka ďalších AG samotestov pre žiakov školy je plánovaná 12.01.2022.

 

Naďalej ostáva v platnosti podľa vyhlášky ÚVZ SR mať prekrytie horných dýchacích ciest rúškom v triedach a v spoločných priestoroch školy vrátane šk. dielní.

Ranný filter (meranie telesnej teploty), dezinfekcia rúk, minimalizovanie miešania žiakov z rôznych tried bude pokračovať aj po zimných prázdninách.

Školské aktivity podľa § 28 ods. 16, § 30 ods. 6 a § 33 ods. 12 školského zákona a krúžková činnosť sa neuskutočňujú, avšak na základe uznesenia vlády zo dňa 7. januára 2022 bude v najbližších dňoch prijatá zmena nového COVID Automatu, od ktorého sa bude ďalej odvíjať aktualizácia manuálu ŠKOLSKÝ SEMAFOR. Ten bude upravovať režim vyššie uvedených aktivít, vrátane krúžkovej činnosti.

Zdroj: https://www.minedu.sk/skolsky-semafor/
Zdroj: https://www.minedu.sk/b-groehling-ziaci-sa-vratia-do-skol-v-planovanom-termine-10-januara/

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *