Študentská firma LOVE – učíme sa podnikať

Aj v tomto školskom roku študenti 3.ročníka odboru pracovník marketingu získavajú podnikateľské zručnosti prostredníctvom predmetu aplikovaná ekonómia.

Študentská firma LOVE začala svoje pôsobenie ustanovujúcim valným zhromaždením, ktoré sa konalo 27.10. 2021 v školskej jedálni. Aby sme si s našou podnikateľskou činnosťou poradili čo najlepšie, naša prezidentka a aj viceprezidenti sa zúčastnili zaujímavých aktivít, veľkou motiváciou pre naše ďalšie podnikanie bola aj účasť na webinári “Nič nie je nemožné“, ktorý organizovala spoločnosť JA Slovensko, n. o. v Bratislave.

Napriek tomu, že sme mali naplánované  množstvo aktivít, pandemická situácia  nám ich nedovolila uskutočniť. Naša činnosť sa zameriavala na predaj dekoratívnych predmetov, rôznych pochutín a hlavným produktom bude predaj rúšok s logom školy. V nasledujúcom období sa intenzívne venujeme príprave na valentínske trhy, kde pre našich spolužiakov, akcionárov, a zamestnancov školy pripravíme rôzne prekvapenia.

Ďakujeme Vám za doterajšiu priazeň a veríme, že aj napriek tejto pandemickej situácii bude naša š.f. pre Vás prínosom a potešením, a my tak zúročíme všetky vedomosti a zručnosti nadobudnuté z odborných predmetov v našom podnikaní.

Marketingové oddelenie š.f. LOVE

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *