Svetový deň turizmu 2022

Pri príležitosti Svetového dňa turizmu sa v našej škole 4. októbra konala beseda pre študentov odboru pracovník marketingu, ktorí v úvode informovali o dôležitosti cestovného ruchu a o vzniku tohto svetového dňa prítomných žiakov z iných tried. Naše poďakovanie patrí hosťom, a to šéftrénerke animátorov pani Kovalčíkovej zo spoločnosti STAGEMAN, ktorá sa zaoberá animátorskou činnosťou nielen na Slovensku ale aj v zahraničí, a pánovi Virágovi, ktorý žiakom predstavil činnosť cestovnej agentúry Áčko Travel a zodpovedal aj ich otázky. Po spomínaných hosťoch predstavili prítomným svoju stáž na Cypre cez Erasmus+ žiačky 4.B triedy, ktoré ukázali nielen svoje aktivity na pracoviskách a množstvo zážitkov, ale  aj to, ako sa pripraviť na pohovor na stáž pre tých, ktorí majú záujem sa zúčastniť ďalších zahraničných projektov. Na záver sa uskutočnilo vyhodnotenie školou vyhlásenej súťaže o „naj foto“ z dovolenky a  drobnými cenami boli ocenení traja žiaci za ich pekné fotky.

Ďakujeme najmä hosťom a  všetkým prítomným, ktorí prispeli svojimi vstupmi k príjemnej oslave svetového dňa turizmu v našej škole.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *