DO ŠKOLY NA BICYKLI A KOLOBEŽKE

Takto sa volala akcia, ktorú spolu s okresným riaditeľstvom PZ SR a so servisnými pracovníkmi predajne „Život na bicykli“ zorganizovala naša škola 14.11.2022 pri príležitosti Európskeho týždňa mobility.

Podujatie pre všetky triedy 1. ročníkov bolo rozdelené do 2 častí. Okrem odbornej prednášky zameranej na dopravnú situáciu bicyklov a kolobežiek v cestnej premávke sa konal aj servis bicyklov a kolobežiek pre tých žiakov a zamestnancov, ktorí v tento deň prišli do školy na svojom bicykli alebo kolobežke.

Vyvrcholením akcie bola milá pozornosť od prednášajúcich aj servisných pracovníkov, keď na záver najaktívnejší žiaci, ako bonus okrem servisu bicyklov a kolobežiek úplne zadarmo, dostali upomienkové darčeky z oddelenia OR PZ SR od policajnej preventistky npor. JUDr. Moniky Barnovej a príslušníčky Mestskej polície pre preventívno-výchovné činnosti Bc. Beáty Törōkovej ako aj od servisných pracovníkov z predajne „Život na bicykli“.

Aj touto cestou im ďakujeme za prínosnú a príjemnú atmosféru, ktorá priniesla spestrenie do našej školy, a poskytla úplne nový pohľad pre študentov na bezpečnostnú dopravnú situáciu počas jazdy do školy vlastnými bicyklami a kolobežkami.

Ing. Pavel Ganecz
učiteľ OEP

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *