Imatrikulácie 2022

25.11.2022 sa konali v našej škole Imatrikulácie prvých ročníkov. Celú akciu zorganizoval Školský parlament. Téma tohtoročných imatrikulácií bola „Celebrity“. 

Žiaci po slávnostnom nástupe zložili sľub, že budú hrdí študenti našej školy. Potom sa predstavili prvácke triedy tancom, spevom a hraním divadla. Nasledovali súťažné aktivity, kde si prváci zmerali sily či už v športových aktivitách alebo v celebritnom kvíze, kde museli hádať mená známych osobností. Ostatní žiaci ich povzbudzovali a spoločne sme vytvorili krásnu a motivujúcu atmosféru. Touto cestou chceme poďakovať p. učiteľke Libutkovej za pomoc pri organizačnom zabezpečení akcie.  

Na záver  sa všetky aktivity vyhodnotili. Trieda 1.A získala najvyšší počet bodov a stala sa víťazom tohtoročných Imatrikulácií. Diplom za najlepšie kostýmy získala 1.C. Všetkým výhercom srdečne gratulujeme J

Mgr. Jana Hodrušská

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *