Vianočná akadémia 2022

16.12.2022 sa v našej škole konala Vianočná akadémia, kde sa predstavili žiaci všetkých ročníkov s programom od spoločenského tanca, spievania vianočných kolied, prezentovania vianočných tradícií až po prednes básní. Hudobnou „čerešničkou na torte“ bolo vystúpenie Základnej umeleckej školy v Tlmačoch. Jej členovia sa predstavili vianočným hudobným programom, pri ktorom sa ako spevácky tak aj tanečne pridali naši žiaci.

Na tomto podujatí sa zároveň vyhlásili výsledky súťaže o najkrajšiu vianočnú výzdobu v triede, kde ocenenie získali dve triedy, a to 4.B a 4.C.

Žiaci 2.B v rámci odborného výcviku pripravili vianočné občerstvenie, na ktorom si všetci pochutili, tak žiaci ako aj naši hostia.

O úspešnosti podujatia svedčia aj vyjadrenia žiakov : „Bolo to úžasné. Všetci sme si to užili a zabavili sa. Veľa sme tancovali a spievali. Dúfame, že sa takto o rok stretneme znova“.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *