Podnikateľský tréning PG zamestnancov

V dňoch 14.02.-15.02.2023 sa vyučujúca našej školy Ing. Mária Bajúzová zúčastnila podnikateľského tréningu pedagogických zamestnancov v Žiline, ktorý organizovala nezisková vzdelávacia organizácia JA Slovensko  a konala sa pri príležitosti svojho 30. výročia. Podujatia sa zúčastnilo viac ako 150 hostí, bolo zamerané na tému podnikavosti ako schopnosti adaptovať sa na nové podmienky a prinášať prospech jednotlivcom aj celej spoločnosti. Dvojdňové workshopy a diskusie boli za prítomnosti odborníkov z rôznych oblastí ako napríklad Richard Fekete z organizácie SLSP pre podporu mladých a začínajúcich podnikateľov, pán Martin Menšík (Profesie), pán Ján Solík (Združenie podnikateľov Slovenska), pán Pavol Tavač (Eximbanka), pán Lukáš Bakoš (motivačný spíker, psychológ, lektor) či pán Zoltán Demján (horolezec, kouč, motivačný spíker) a mnohí ďalší hostia, ktorí prispeli do diskusií. Tréning bol plný obohacujúcich informácií a tešíme sa na ďalšie vzdelávacie aktivity, ktoré nám ponúka Ja Slovensko, ktorej programy sa vyučujú aj na našej škole.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *