Okresné kolo v basketbale žiakov a žiačok SŠ

31.3.2023 sme v našej škole organizovali Okresné kolo v basketbale žiakov a žiačok SŠ. V kategórii žiačok sa prihlásili len 2 družstvá- Gymnázium sv Vincenta de Paul a Gymnázium Šahy. Víťazom sa stalo Gymnázium sv. Vincenta de Paul. V kategórii žiakov do okresného kola postúpili 4 družstvá – GAV , GsV, Poľnohospodárska škola a strojári.

Poradie: 1. miesto – strojári, 2. miesto poľnohospodári a 3. miesto GsV.

Naša škola ako organizátor zabezpečila občerstvenie – rožok a minerálku, ceny – diplom a pohár. Ďakujem mojim kolegom p. Hamaliarovi, p. Kováčikovej za pomoc pri rozhodovaní a ostatným p. Pompošovi, p. Horňákovi, p. Kuťkovi za dozor a bezproblémový priebeh súťaže.

Samozrejme hráčom za ich hru fair play a mojim pomocníkom – Sarah Šimkóovej, Sandre Levákovej a Peťovi Laszabovi za pomoc pri celej organizácii.

Mgr. Ivana Libutková

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *