Exkurzia – CK a CA v meste Levice

Dňa 11.12. sme v rámci odborného výcviku absolvovali ďalšiu exkurziu, tento krát zameranú na CK a CA v meste Levice. Zatiaľ sme informácie o tom, kde sa nachádzajú a čo je náplňou ich činnosti, vedeli iba teoreticky a z internetu. Na spoločnej vychádzke sme ich postupne nachádzali, urobili sme si pekné fotky a do CA Avocado sme aj „nazreli“. Napriek tomu, že nás očakávali,  sme  dali prednosť klientom, ktorí si vyberali dovolenku do Egypta a na Kubu.

Dostali sme pár informácií od p. majiteľa , ktorý si pochvaľoval súčasný stav a záujem klientov o ich ponuku. Dozvedeli sme sa, že sú na trhu už 15 rokov a spolupracujú s mnohými CK. Novinkou v oblasti ponuky CK a CA je napr. Bahrajn a Vietnam.

Mali sme ešte  veľa otázok, ale museli sme sa posunúť ďalej. Navštívili sme aj Levickú informačnú agentúru, kde nám jej pracovníčka priblížila náplň činnosti ich kancelárie. Novinkou je to, že od júna 2024 budú patriť pod nový mestský podnik a nie pod MSKS Levice ako doposiaľ.

Prezreli sme si priestory aj množstvo propagačných brožúr  a letákov a pokračovali sme v obhliadke ďalších cestovných kancelárií a vianočne vyzdobeného mesta.

Žiaci 1.B PM

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *