Vianočná akadémia 2023

Vianoce – čarovné slovo vyvolávajúce a symbolizujúce pocit dobra, pokoja, rodinnej spolupatričnosti, spokojnosti a pohody. Predzvesťou Vianoc a vianočných prázdnin v našej škole sa už tradične stala vianočná akadémia. Tá tohtoročná sa konala 21. decembra 2023 v hlavnom vestibule školy. Všetci prítomní mali možnosť na chvíľu sa zastaviť, zamyslieť sa nad pravým významom Vianoc a posolstve, ktoré v sebe tieto sviatky ukrývajú.

Vo vystúpeniach študentov nechýbal spev, tanec, koledy, životné príbehy a novoročné želania. Každé vystúpenie bolo jedinečné a odmenené potleskom. Riaditeľka školy zaželala všetkým žiakom, zamestnancom a pozvaným hosťom príjemné sviatky, šťastie, pokoj v duši, lásku a pevné zdravie v rodinách.

Záver akadémie už druhým rokom patril mladým hudobníkom zo ZUŠ Tlmače – Lipník a ich pedagógom. Vianočné piesne, koledy a všetkým nám známe piesne roztancovali nielen študentov ale i učiteľov.

Vianočné dobroty a vianočný punč od žiakov II.B tr., sk. pracovník marketingu, dali sladkú bodku za vydareným dopoludním v škole.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *