Úspešní v krajskom kole SOČ

Srdečne gratulujeme žiačke Simone Čidalkovej zo 4.B triedy k postupu do celoslovenského kola SOČ! Simona s témou „Šóderoš známy – neznámy“, v súťažnom odbore 08 cestovný ruch, hotelierstvo a gastronómia získala krásne 2. miesto. Žiak Jakub Ostrihoň, rovnako zo 4.B triedy, sa so svojou témou „Cyklotrasa Via Magna“ v tomto súťažnom odbore umiestnil na krásnom 3. mieste.

Ďakujeme aj žiakom Mariánovi Bobovi zo 4.C triedy s témou „Stroboskopický displej“ ako aj žiakom Veronike Kupčihovej a Petrovi Havranovi zo 4.B triedy s ich spoločnou prácou „Analýza a porovnanie Európskych dopravných štandardov so Slovenskom“, ktorí obsadili 4. miesta a predstavili tak nielen svoju prácu ale aj našu školu na krajskom kole SOČ. Zároveň ďakujeme všetkým zapojeným do SOČ v našej škole a tešíme sa z úspechov našich žiakov

Gratulujeme a držíme palce na celoslovenskom kole SOČ v Nitre!

Koordinátorka SOČ
Ing. Bajúzová

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *