Povedali o nás

Dobrý deň ,
chcela by som sa veľmi pekne poďakovať pani riaditeľke Sleziakovej a celému manažmentu SOŠTAS v Leviciach, že mi umožnili absolvovať pedagogickú prax na ich škole. Chcela by som sa poďakovať pani učiteľke Fraschovej , pani učiteľke Bónovej, pani učiteľke Bajnízovej a pánovi učiteľovi Ganeczovi za profesionálny prístup a odbornosť. Vážim si každú ich radu a prejavenú dôveru na ich hodinách. Samozrejme, chcem poďakovať pani zástupkyni Juríkovej za profesionálne a milé správanie počas mojej praxe na škole.

S pozdravom Bc. Eva Mikleová, študenta Vysokej školy DTI

Chcem sa Vám poďakovať za ochotu a umožnenie pedagogickej praxe na Vašej škole.
Pobyt na Vašej škole hodnotím veľmi kladne ,cítil som sa veľmi prijemne za čo Vám ďakujem.

s pozdravom  Bc.Ivan Bogár

ShipCon – Innovative & Transformative Education! 🤩😎🤓

When cold winter is outside, we want to share a few good memories from the last summer! During June 5-18, 2022 twelve charming students from Slovakia 🇸🇰 came to ShipCon for vocational education and training in the fields of Marketing in Tourism, Transport & Logistics, Information and Telecommunication Technologies. Students had the opportunity to get to know the culture of Cyprus, we organised several excursions for them, one of the excursion was to ‚Millomeris Waterfalls‘ and Omodos village. Also students have visited Elias Hotel in Limassol and there everyone was treated with cold drinks and a tour of the hotel premises. It’s been an amazing two weeks with good memories! 🇸🇰🇸🇰🇸🇰🇸🇰

⁉️ Do you want to be part of this experience?

📩 Contact us at info@shipcon.eu.com TODAY and find out how your organization can participate in Erasmus+ VET with ShipCon!
🌐 Go to our website to find out more about Erasmus+ VET
opportunities with ShipCon in Cyprus: https://shipcon.eu.com/erasmus-vet/

Dobrý deň, pani riaditeľka, Veľmi rada som sa zúčastnila a videla v praxi, čo je možné urobiť z tak mála peňazí... Hodnotím prihlásené projekty už roky a ten Váš bol prvý a jediný, ktorý som videla zrealizovaný a „naživo“. Právom môžete byť hrdí na to, čo ste spoločne dokázali. Držím palce do ďalšej práce, prajem veľa síl a elánu, a teším sa na nasledujúci projekt od Vás.
Katarína Berkešiová
zástupkyňa spoločnosti Cloetta Slovakia
Som veľmi rád, že tento projekt prišiel do úspešného konca. Aj keď koniec je v tomto prípade začiatok. Začiatok účelného využívania vynoveného exteriérového priestoru pre zážitkové vyučovanie, besedy, trávenie vzdelávania i voľného času vašich študentov a zamestnancov (možno niekedy i v spolupráci so SČK Levice). Teším sa s vami a prajem mnoho úspechov vo vašej práci.
Peter Benček
predseda Územného spolku SČK Levice
Teším sa, že sa tomuto zaujímavému priestoru podarilo vdýchnuť nový vzhľad a funkčnosť. Mám radosť, že plán, ktorý bol pred niekoľkými týždňami na papieri, dostal reálnu podobu. Je skvelé, že sa na premene tohto miesta mohli podieľať aj mnohí z Vás, vidno za Vami veľký kus práce aj Vaše ochotné srdce. Mám radosť, že sme tu o dobrovoľníctve nielen hovorili, ale vidíme aj jeho výsledky. Spojenie dobrovoľníckej práce a podpory tejto peknej myšlienky tými správnymi partnermi ukazuje, že keď je vôľa niečo meniť, ukáže sa aj správna cesta. Prajem Vám, nech je pre Vás vynovený amfiteáter inšpiráciou ku štúdiu aj k ďalším dobrým nápadom!
Andrea Hlásna
riaditeľka Informačného centra mladých Levice, odborná garantka Komunitného centra Pukanec
Kľúčová vec, ktorá ma pred piatimi rokmi dostala na odbor pracovník marketingu v cestovnom ruchu, bola cestovanie. Lákalo ma zahraničie a dúfala som, že sa mi podarí dostať sa na stáž, napríklad do Anglicka. Vtedy som ešte netušila, čo všetko mi dá moja škola. Dostala som možnosť vycestovať nielen do Anglicka, ale do ďalších 6 krajín. Každú cestu by som zhrnula do jedného bodu a trošku vám o nej poviem.

1. Slovinsko - medzinárodné stretnutie študentov z rôznych krajín. Navštívili sme hlavné mesto Ljubljana, kde sme zistili, že Slovinci sú veľmi čistotní a poriadkumilovní. Dokonca si platia za to, aby mohli triediť odpad. Videli sme unikátny hrad umiestnený v skale a boli sme v obrovskej jaskyni, v ktorej sa cestovalo vlakom. To bola moja úplne prvá cesta a mám z nej krásne spomienky, zážitky a hlavne som tam spoznala zopár naozaj skvelých ľudí.
2. Nošovice, Česko - so skupinkou študentov sme sa dostali do automobilky Hyundai na jeden deň a videli sme chod celej linky a celého procesu ako sa dostane auto od výroby až k finišu. Prechádzali sme viacerými halami ako napríklad prevodovkáreň, lisovňa, zvarovňa a lakovňa, kde sme sa dozvedeli, že keď je v blízkosti čerstvo nalakovaného auta človek, ktorý má na sebe parfém, dokáže to zmeniť odtieň farby auta.
3. Viedeň, Rakúsko - vianočné trhy, klasický výlet, na ktorý sa môže dostať naozaj každý a je to veľmi príjemný zážitok vidieť zasnežené mesto a užívať si tú vianočnú atmosféru tak trošku inak ako sme zvyknutí :-).
4. Portsmouth, Anglicko - dvojtýždňová stáž - práca v prístave a v turistickej agentúre. Veľmi príjemne strávený čas v prístave mi dal veľa, táto práca ma naozaj bavila. Rodina, u ktorej som bola ubytovaná, bola taktiež úžasná. Boli sme aj v Londýne.
5. Španielsko - dvojtýždňová stáž v krásnom prímorskom meste Malaga. Okrem pracovnej skúsenosti v cestovnej kancelárii som opäť navštívila nádherný kus sveta, každý deň som strávila pri mori a určite by som sa tam ešte raz vrátila.
6. Amsterdam, Holandsko - ale hneď pri prvom pohľade z lietadla som si povedala, že sem sa raz prídem pozrieť. Jednoznačne, keby že si mám vybrať teraz moju ďalšiu cestu do zahraničia, bol by to Amsterdam.
7. Brusel, Belgicko - táto skúsenosť zohráva dôležitú rolu v mojom smerovaní a to až dodnes. Mala som možnosť stráviť celý deň s riaditeľkou marketingovej agentúry a sledovať, čo sa robí v marketingovej firme počas bežného dňa. Bola som na rôznych poradách a absolvovala rôzne stretnutia a prednášky, obed a opäť ďalšie stretnutia, získala som úplne prvýkrát obraz ako to v takejto firme chodí.
8. Bratislava - aj keď to nepatrí medzi zahraničné cesty, do Bratislavy sme vycestovali nespočetne veľakrát na rôzne workshopy, veľtrhy a súťaže. Okrem Bratislavy sme išli aj na výlet do Košíc. V Bratislave som taktiež strávila jeden celý deň s riaditeľkou účtovného oddelenia v IBM. To bolo niečo podobné ako v Bruseli a toto by som zaradila za zážitky, čo mali najväčší prínos pre moje smerovanie v budúcnosti.

Neuveriteľné, čo všetko sa dá stihnúť za 4 roky štúdia, nemyslíte? Okrem cestovania mi dalo mnoho aj štúdium. Získala som množstvo vedomostí z marketingu, účtovníctva, ekonomiky, naučila som sa nový cudzí jazyk a všetky tieto vedomosti momentálne využívam na vysokej škole a sú skutočne pre mňa veľmi cenné.

Touto cestou by som sa chcela veľmi pekne poďakovať pani riaditeľke a všetkým paniam profesorkám, pretože nás vždy navádzali k tomu, aby sme niečo dokázali, boli veľkou motiváciou a vždy nám pomohli, keď sme to potrebovali. Patrí vám jedno veľké Ďakujem.
Patrícia Molnárová
študent maketingu v r. 2016
Už ako malé dieťa som mala svoje sny a túžby. Človek by čakal, že časom sa moje priority, sny a túžby zmenia od základov, avšak v mojom prípade vyšla iba novšia verzia mojich plánov. Moje sny sa prikláňajú k dobrodružstvu, cestovaniu, móde a spoznávaniu nových ľudí a krajín, čo v značnej miere ovplyvnilo moje rozhodovanie pri výbere strednej školy, teda presnejšie povedané skôr napomohlo mi vykročiť tou správnou nohou vpred. Na rozdiel od ostatných študentov, ktorí sa len hľadali a skúšali, čo asi tak v živote chcú robiť, ja som v tom mala jasno! Od školy som očakávala viac než priemer.

Chcela som, aby mi stredná škola „otvorila brány do sveta“ a napomohla mi stať sa zodpovednejšou, sebavedomejšou, flexibilnejšou. Keďže som vyrastala v kruhu starších kamarátov, tak práve oni boli tí, ktorí mi poskytli informácie, ako to na strednej „chodí“. Na základe ich skúseností som presne vedela, kam chcem ísť. Rozhodla som sa práve pre túto školu a DOD bolo len akousi čerešničkou na torte. Teraz som už bývalou absolventkou strednej školy, kde som vyštudovala odbor pracovník marketingu.
Je veľmi ťažké štyri roky plné skúseností, zážitkov, príbehov, súťaží spísať do niekoľkých viet.

Získala som obrovské množstvo certifikátov, ktoré sú mi prínosom dodnes ako napr:
Europass Mobilita (Portsmouth, Málaga), Certifikát – Aplikovaná ekonómia, Certifikát – Viac ako peniaze, Certifikát – Online učebnica ekonómie.

Mala som možnosť kreatívne myslieť pri zapojení sa do súťaží ako Innovation camp, kde sme vždy ako tím čelili rôznym výzvam.

Medzi tie významnejšie súťaže patril aj Innovation camp v Bratislave – ako zlepšiť infraštruktúru v Bratislave, kde som sa umiestnila so svojím tímom na 2.mieste. Poslednou bodkou na záver súťaženia bola účasť na krajskom kole SOČ, kde som spolu so spolužiačkou obhájila 3.miesto s prácou „Mobilita bez hraníc.“ Škola sa zameriava aj na praktické vyučovanie študentov, čo znamená, že mi poskytla v rámci odborného výcviku reálne si vyskúšať prácu v ľubovoľnom podniku v danom obore. Medzi najnezabudnuteľnejšie zážitky patria stáže v zahraničí.

Ja osobne som mala možnosť sa zúčastniť zahraničnej stáže v anglickom meste Portsmouth, kde som pracovala ako administratívna pracovníčka v agentúre Tellus Group, ktorá pôsobí ako sprostredkovateľská agentúra zahraničných stáži. Taktiež som sa zúčastnila stáže v Španielsku, v Málage, kde som pracovala v turistickej agentúre ako turistická sprievodkyňa.

Obe stáže sú obrovským prínosom pre moju budúcnosť. Rozšírila som si sieť kontaktov, zdokonalila som sa v oboch jazykoch a prekonala som v mnohých situáciách samú seba. Počas štúdia na strednej sa mi páčilo, že škola nežila tzv. stereotypom a vždy priniesla niečo nové. Všetci sú plní entuziazmu a vždy ochotní poradiť a nakoniec všetko dotiahnuť do úspešného konca. Nakoniec by som sa rada poďakovala celému pedagogickému zboru za ich trpezlivosť, obetavosť a podporu počas celého štúdia.

Som rada, že som spoznala takých úžasných ľudí, a že brány školy sú mi otvorené aj po ukončení štúdia.
Silvia Mazúchová
študent maketingu v r. 2016
Vážená pani Valentína Karafová, Blahoželám! Vašej škole bol udelený európsky certifikát kvality ako ocenenie za vynikajúcu prácu pri realizácii Vášho projektu v rámci programu partnerstvo škôl eTwinning. Znamená to, že vaša práca, práca vašich žiakov i celej vašej školy bola ocenená na najvyššej európskej úrovni. Certifikát, ktorý obdržíte, sa môže stať súčasťou vašej webovej stránky a môžete ho i vystaviť na vhodnom mieste vo vašej škole. S vaším projektom sa bude možné oboznámiť v špeciálnom oddieli európskeho portálu eTwinning www.etwinning.net. Ešte raz blahoželám k vášmu významnému úspechu a dúfam, že sa stretneme na niektorom z podujatí, ktoré bude v priebehu roka organizované v rámci programu partnerstvo škôl eTwinning.
eTwinning
Čo by som mohla dodať? Asi len toľko, že ľutujem každú jednu hodinu, čo som "troška prespala, troška nevnímala a ešte viac hovorila „NAČO MI PRÁVE TOTO BUDE?“ No skončila škola a ani sa človek nenazdá a ani si nestihnete uvedomiť, že ste už naozaj dospelý. Zrazu nie je škola, už začína realita, pre niekoho pokračuje študentský život ďalej na VŠ, iným na Úrade práce. Kto si ako urobí, zariadi a postaví sa k tomu, tak má, nikdy som nechápala vetu od mojej mamy „NEUČÍŠ SA PRE MŇA, ALE PRE SEBA ...“ - že som do toho mohla dať oveľa viac, viac ako som si myslela.

A teraz som to už veru pochopila, že táto škola mi veľa dala a preto sme „VIAC AKO ŠKOLA“.
Dominika Dulajová
študent maketingu v r. 2014
Volám sa Ervin Vámoš a som absolventom tejto školy. Vyštudoval som odbor Komerčný pracovník v doprave. Keď som sa ako deviatak rozhodoval kam povedú ďalej moje cesty, tak musím povedať, že som sa rozhodol správne. Táto škola mi dala viac než dosť. Okrem vzdelania a vedomostí som mal totiž možnosť navšíviť aj rôzne zahraničné krajiny cez projekty Leonardo da Vinci a projekt Comenius. Najprv som bol v Poľsku a to v konkrétne v meste Rzeszow, kde som stávil 2 týżdne. Bola to výborná skúsenosť do života, pretože som nikdy tak dlho bez rodičov nebol a mal som sa možnosť trošku osamostatniť a vyskúšať si aké to je. A okrem toho som si našiel aj nových kamarátov. Pracoval som tam v najväčšej sukromnej autobusovej firme v Rzesowskom regióne menom Marcel Bus. Bolo to celé veľmi zaujímavé, výborná skúsenosť do života. Ďalšia krajina, ktorú som mal možnosť navštíviť, bolo Taliansko a to konkrétne mesto Treviso. Bolo to tiež veľmi zaujímavé, prvýkrát som letel lietadlom, navštívili sme prekrásne Benátky, našiel som si nových zahraničných kamarátov, zdokonalil som sa v jazyku a navštívil som novú krajinu.

Obidva projekty boli veľkým plusom do môjho života, za čo som škole nesmierne vďačný. V škole to bolo tiež celé super, od prvého ročníka. Učitelia ku mne pristupovali vždy kamarátskym prístupom, snažili sa mi pomôcť vo všetkom, v čom som potreboval, nikdy som nemal s nimi žiadny problém, mal som ich rád. Škola mi dala potrebné vedomosti vďaka ktorým teraz ďalej študujem na vysokej škole v Žiline. Okrem toho som spoznal veľa nových a skvelých ľudí, spolužiakov, kamarátov. Dobre sme vychádzali aj s personálom školy ako pán vrátnik, panie upratovačky, všetko tam bolo fakt fajn. Táto škola mi dala viac než dosť a som veľmi rád, že som si vybral túto školu. Takto s odstupom času mi to všetko nesmierne chýba.

Škola má hlavne vďaka zahraničným projektom výbornú perspektívu do budúcna. Môžem ju len odporučiť všetkým deviatakom! 🙂
Ervin Vámoš
študent - Komerčný pracovník v doprave v r. 2014
Ak položíte pätnásťročnému človeku otázku ohľadom priorít v jeho živote, odpovie vám iba s ťažkosťami. Medzi jeho priority patrí zábava, priatelia, štúdium sa ocitá na poslednom mieste. Drvivá väčšina svoj výber strednej školy stavia na názoroch priateľoch, neraz sa rozhoduje pod vplyvom rodičov či zvyšku rodiny. V skutočnosti však nepremýšľa nad svojou budúcnosťou, nekladie si otázku, kde sa ocitne po ukončení štúdia. Ani môj prípad nebol iný. Výber školy bol taktiež podmienený názorom rodičov, svojím prispeli i priatelia, ktorých názor mal pre mňa obrovskú váhu.

Hoci som sa výberom strednej školy zaoberala pred viac ako piatimi rokmi, som si celkom istá, že i dnes by bol môj výber rovnaký. Opäť by som sa rozhodla pre moderný, perspektívny odbor - pracovník marketingu, vďaka ktorému som počas štyroch rokov štúdia nadobudla mnoho skúseností. Či už teoretických, praktických alebo jazykových. Práve vďaka štúdiu na Strednej odbornej škole v Leviciach sa mne i mojim spolužiakom podarilo nadobudnúť užitočnú prax v rôznych odvetviach, či už to bola oblasť gastronómie, hotelierstva, cestovného ruchu či obchodu a služieb.

Za obrovský prínos štúdia na Strednej odbornej škole, študentmi familiárne prezývanej "kamenárina", považujem i možnosť zúčastniť sa celoslovenského kola SOČ, ktorá bola prínosom i v mojom nasledujúcom študentskom či pracovnom živote. Za všetkými nadobudnutými zručnosťami, či už teoretickými alebo praktickými, však stál jeden silný tím. Tím profesorov, ktorému patrí obrovské poďakovanie. Menovite ďakujem pánovi riaditeľovi RNDr. Jánovi Krtíkovi, triednej profesorke Ing. Alene Krtíkovej, zástupkyni Ing. Eve Sleziakovej, no taktiež všetkým ostatným profesorom.
Angelika Antalová
študent marketingu v r. 2014
Dnes je tomu 5 rokov, čo som skončila štúdium na SOŠ, Pod Amfiteátrom 7, Levice. V čase, keď som nastúpila do prvého ročníka odboru pracovník marketingu so zameraním na cestovný ruch, nevedela som, čo všetko ma čaká. Moja zvedavosť bola obrovská a zakaždým som bola milo prekvapená, čo všetko nám panie profesorky v spolupráci so školou dokážu vymyslieť. Vždy to bol buď nejaký výlet alebo program vhodný pre nových markeťákov. Počas štúdia sme robili mnoho prezentácií, ktoré nám veľa pomohli pri vystupovaní na verejnosti, resp. pri hľadaní si zamestnania po štúdiu.

Štúdium v tomto odbore mi dalo veľa. Veľa som sa naučila z ekonomického smeru, tzn. z predmetov ekonomika, marketing, manažment, ba dokonca aj právo a v neposlednom rade odborný výcvik. Bol veľmi dôležitou súčasťou vyučovacieho procesu. Pracovali sme na ňom pod vedením pani Sleziakovej a pani Krtíkovej, ktoré nám vždy vymysleli zaujímavú činnosť a veľmi veľa nás na ňom naučili. Vďaka nim a vďaka tomuto predmetu som sa zúčastnila odbornej stáže na ostrove Tenerife, jednom z viacerých Kanárskych ostrovov, a taktiež na odbornej praxi v hoteli v Leviciach a v hoteli siete Sorea vo Vysokých Tatrách. Z týchto pobytov spojených s výučbou som si odniesla veľmi pekné spomienky, na ktoré nikdy nezabudnem.

Škola ponúka široké spektrum odborov, čo sa mi veľmi páči, nakoľko rozširuje možnosti štúdia pre dnešnú mládež. „ Ide s dobou.“ ? Je jedna z mála škôl, ktorá prispôsobuje študijné odbory novej dobe, novým pracovným možnostiam a požiadavkám dnešných zamestnávateľov na svojich pracovníkov. Na škole je veľa kvalifikovaných učiteľov, ktorí odovzdávajú svoje poznatky a skúsenosti študentom nielen ako učitelia, ale aj ako priatelia či druhí rodičia. Zjednodušene povedané, pracujú aj srdcom.

Dnes som študentkou bakalárskeho štúdia v externej forme, nakoľko som zamestnaná v oblasti dopravy a logistiky. Veľa poznatkov zo strednej školy však využívam pri dnešnom štúdiu. Nakoľko výber strednej školy neľutujem, najradšej by som sa vrátila a zopakovala si ju ešte raz.

Odkaz pre študentov: Poslúchajte panie profesorky, sú úžasné a odhodlané pomôcť vždy, v každej chvíli, ako len vedia.

Ďakujem, že som mohla študovať na tejto SOŠ pod Vaším vedením.
Želám veľa úspechov a šikovných spokojných študentov!
Zuzana Trusková
študent marketingu v r. 2008
Vedenie Hotela FLÓRA v Dudinciach chce týmto vysloviť pochvalu pre Vašu študentku, Kitty. Na začiatku júla utrpel náš zamestnanec úraz a urgentne sme potrebovali riešiť zastupovanie v obsluhe hotelovej jedálne. Oslovili sme Vašu študentku Kitty , ktorá u nás absolvovala prax v máji t.r. Menovaná bola ochotná okamžite nastúpiť a napokon strávila u nás pracovne komplet celé prázdniny. Počas celej doby pracovala svedomito a zodpovedne, bez akýchkoľvek problémov a plnohodnotne vykonávala prácu servírky. Za to jej patrí úprimná vďaka a zároveň aj Vám pedagógom Strednej odbornej školy v Leviciach. Takíto študenti Vám robia dobré meno a želám Vám, aby Vám mnoho mnoho študentov robilo dobré meno aj naďalej. Teším sa na ďalšiu spoluprácu a ostávam s pozdravom
Ing. Bohuslav Beňuch
riaditeľ Hotel FLÓRA
Dnes je tomu už 9 rokov, čo som nastúpila na SOŠ, Pod amfiteátrom 7, Levice. V tom období som nevedela, do čoho vlastne idem, keďže v ten rok sa prvýkrát otváral nový odbor "pracovník marketingu" – cestovný ruch. Nemala som k dispozícii žiadne referencie ani odporúčania od známych, no predsa som to "riskla" a dnes to neľutujem. Práve naopak, myslím si, že lepšie som si ani nemohla vybrať. Štúdium v tomto odbore mi poskytlo široký rozhľad v oblasti marketingu, ekonómie, jazykov, hotelierstva a celkovo služieb v cestovnom ruchu. Počas svojho štvorročného štúdia som získala nielen teoretické ale aj praktické zručnosti.

Zúčastnila som sa na dvoch zahraničných stážach - na Kanárskych ostrovoch na Tenerife a vo Veľkej Británii v Londýne. Počas stáží som získala cenné skúsenosti z oblasti marketingu a hotelierstva a zažila som tu nezabudnuteľné zážitky, na ktoré vždy rada spomínam. Bola som na výmennom pobyte študentov v Poľskom meste Ruda Slaska, povinnú odbornú prax som absolvovala u nás na Slovensku v hotelovej sieti Sorea v Nízkych Tatrách.

V neposlednom rade musím spomenúť aj pedagogický zbor, ktorý na škole pracuje. Okrem toho, že sú to kvalifikovaní pedagógovia, majú k študentom ľudský prístup, čo je podľa môjho názoru veľmi dôležité a svojim žiakom sú ochotní vždy pomôcť.

Dnes som čerstvá absolventka druhého stupňa vysokoškolského štúdia a pracujem v oblasti logistiky. Nikdy som neoľutovala výber strednej školy a ak by som si mala vybrať dnes, určite sa rozhodnem rovnako! Želám veľa úspechov a spokojných študentov.
Ivona Štullerová
študent marketingu v r. 2008
Som vyštudovaný technik informačných a telekomunikačných technológií práve vďaka tejto škole. Získal som veľa poznatkov z tejto oblasti. A tie informácie a vedomosti, ktoré som v škole nezískal, som načerpal z inojazyčnej literatúry.

Škola organizuje aj mobility, stáže pre študentov. Jednej takejto stáže som sa zúčastnil aj ja, ešte v roku 2011, keď som strávil dva týždne v Londýne. Je to nezabudnuteľný zážitok ale aj skvelý spôsob ako sa zdokonaliť v komunikácii v cudzom jazyku, spoznať kultúru iných národov. Mne osobne táto stáž pomohla pri maturitách v anglickom jazyku a taktiež v možnosti ľahšie si hľadať zamestnanie kvôli získanému jazykovému certifikátu a Europassu mobilita.

Momentálne prešli pomaly dva roky odvtedy, čo som zmaturoval. Svoj odbor, ktorý som vyštudoval, nezanedbávam. Stále čerpám nové informácie o nových technológiách a trendoch, ktoré sú teraz v IT sektore "in". Momentálne pracujem ako teleoperátor na rôznych dôležitých projektoch a mám plán začať čoskoro podnikať mimo svojho odboru. Za skvelý pozitívny prístup učiteľského kolektívu k študentom, aký som zažil, a taktiež aj ich poznatky, ktoré nám počas štyroch rokov štúdia odovzdávali, za to ďakujem práve tejto škole. .
Jozef Uhrík
študent technik informačných a telekomunikačných technológií v r. 2012